Konference ACSI pro vedoucí školz Česka, Polska a Slovenska

To je událost pro správce středních škol, základních škol a školek. Hlavní pøednášející: Dr. Steve DeGeorge

On-line Přihlášky na konferenci 

Téma konference: Vedenie v postmoderním světě

Termín konference: 2.-4. březen 2016

     Nová Registrace Termín: 1. únorem 2016

Místo konání:

     ***Hotel Silesian, Katowice, Poľsko

Účel:

Zveme ředitele škol, jejich zástupce a další vedoucí na všech typech křesťanských škol, aby se zúčastnili konference vedoucích. Jsme přesvědčeni, že tato událost poslouží vedení našich křesťanských škol v jejich odborném a duchovním rozvoji a posilní je v jejich povolání od Boha získávat a vzdělávat budoucí generace pro Krista.

Konferenční poplatky
 
členové
nečlenové
jednolůžkový pokoj
155 EUR 205 EUR
dvoulůžkový pokoj
115 EUR 165 EUR
 
bez ubytování
60 EUR 110 EUR

Program Konference:  program (Czech) program (English)

Hlavní přednášející:  Dr. Steve DeGeorge

 

Pracuji v oblasti vedení ve vzdělávání již témež třicet let. Osmnáct let jsem sloužil na křesťanských základních a středních školách, které jsou členy ACSI. Dvanáct let jsem předsedal pedagogické fakultě na Bryan College a od podzimu 2014 soužím jako děkan pedagogické fakulty na Oakland City University. Také jsem soužil jako konzultant křesťanským školám v oblastech získávání lidských zdrojů, auditů kvality, organizačního vedení a akreditace.

V nedávných letech jsem více než desetkrát cestoval do Evropy a hovořil na konferencích pro vedoucí škol, realizoval konzultace s vedením škol, rozvíjel mezinárodní výuku pro studenty a psal osnovy pro školení učitelů v Maďarsku.
Se svoji ženou Betsy jsme spolu 40 let a máme čtyři dospělé děti a pět vnoučat.
Mám doktorát v oblasti vedení ve školství z West Virginia University a tituly z biblických a hudebních studií z Cairn University.

Kontakt na mé odborné portfolio: www.stevedegeorge.weebly.com

 

Přednášející:

Leslie Johnson

Leslie Johnson vdaná 38 let a má tři děti žijící v manželství a tři vnoučata. Její manžel Tom Johnson je spisovatel, univerzitní profesor a odborník na náboženskou svobodu. V Evropě žijí 22 let, z nichž 19 v Praze. Když pracovali v Evropě, chtěli, aby jejich dětem se dostalo vzdělání. Děti byli tedy na domácí škole, místních školách i křesťanských školách. Leslie se stala jednou ze zakladatelů Christian International School of Prague a až do června 2015 zde sloužila jako ředitelka. Se svým manželem žije v současné době v Praze a slouží dál v Evropě.
 

 

 

 

Andrea Grieger

Andrea Grieger, 45, žije ve městě Wiesbaden v Německu. Od roku 1995 je plně kvalifikovaná učitelka, která většinou učila na základní škole. Od roku 2005 je součástí vedoucího týmu se zaměřením na základní školu na Křesťanské základní škole ve Wiesbadenu. 

 

Neexistují žádné události, které by se zobrazovaly.

 

 
 

Nedávno přidané články

ACSI Den modliteb

18. února 2020 se připojte ke křesťanským školám, učitelům a studentům z celého světa na jeden den modlitby.

ACSI Online Professional Development

Zapojte se do naší Profesionální, Dynamické, Online Learning Community a naučte se s ostatními křesťanskými učiteli z celého světa podle vlastního plánu.

Kurzy jsou k dispozici v angličtině a začínají v únoru, dubnu a říjnu. Zaregistrujte se nyní!

Konference ACSI pro vedoucí školz Česka, Polska a Slovenska

středa 2 březen 2016