Polsko-Czesko-Słowacka Konferencja Dyrektorów, 7-9 marca 2018

7-9 marca 2018, Katowice, Polska. Temat Konferencji: Standardy ACSI dot. doskonalenia szkoły

Termin konferencji: 7-9 marca 2018

     Termin zgłoszeń: 10 lutego 2018

Rejestracja online 

Miejsce konferencji: 

     ***Hotel Silesian, Katowice, Polska

Cel:

Zapraszamy dyrektorów, wicedyrektorów oraz liderów duchowych z przedszkoli i szkół wszystkich poziomów edukacyjnych do wzięcia udziału w konferencji. Jesteśmy przekonani, że czas konferencji będzie okazją dla ludzi prowadzących chrześcijańskie szkoły do rozwoju w aspekcie duchowym oraz profesjonalnym. Chcemy by to był czas odnowienia sił i energii w wypełnianiu Bożego powołania i misji docierania i uczenia kolejnego pokolenia naśladowania Chrystusa.

Opłaty konferencyjne:

 

członkowie

 nie członkowie

pokój jednoosobowy
160 EUR 210 EUR
pokój dwuosobowy
120 EUR 170 EUR
bez zakwaterowania
70 EUR 120 EUR

Program Konferencji:  

Główni mówcy: Mike Epp, Senior Vice President Global, ACSI

Mike od ponad 30 lat aktywnie związany ze szkolnictwem chrześcijańskim i publicznym. Jako konsultant ds. edukacji oraz doradca ds. akredytacji odwiedził ponad 40 krajów. Mike przez 19 lat pracował w dwujęzycznej międzynarodowej szkole chrześcijańskiej, Pan American Christian Academy w São Paulo, Brazylia. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje pracę jako doradca programowy, nauczyciel historii oraz trener, a przez ostatnie 13 lat dyrektor szkoły.  W ramach służby na rzecz społeczności szkół chrześcijańskich wiele podróżuje po świecie.  Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół chrześcijańskich działa na rzecz prawie 20 tysięcy szkół w ponad 100 krajach. Posiada tytuł magistra w dziedzinie eduikacji i zarządzania, licencjat w dziedzinie nauk społecznych oraz certyfikat eksperta ds. edukacji w dziedzinie administracji szkolnictwa.

 

 

Wydarzenia

Nasza 23. doroczna konferencja liderów wśród studentów (SLC) jest dostępna w tym roku w dwóch 2 możliwych trybach: 22-25 września osobiście lub online. Dołącz do nas w Vajta na Węgrzech ze swoim... jeszcze...

 

 
 

Nedávno pridané články

Platforma Doskonalenia Szkół Chrześcijańskich

Platforma Doskonalenia Szkół Chrześcijańskich ACSI (CSIP) tworzy społeczność szkół członkowskich ACSI, dzięki której szkoły te mogą poddawać się samoocenie, definiować cele strategiczne oraz przyczyniać się do strategicznego rozwoju partnerstwa między szkołami.

Sprawozdanie z SLC 2020

Dziękujemy za współpracę w ministerstwie ACSI Europe! Chcielibyśmy przekazać Ci aktualne informacje na temat najważniejszych wydarzeń z naszej ostatniej Konferencji Liderów Studenckich.

Polsko-Czesko-Słowacka Konferencja Dyrektorów, 7-9 marca 2018

Środa 7 Marzec 2018