Nowa strona internetowa Europa ACSI

Dzięki hojnej darowiźnie i zaangażowaniu wielu ludzi, z dumą przedstawiamy nową stronę internetową ACSI Europe. Na tej stronie znajdziesz ...

Dzięki hojnej darowiźnie i zaangażowaniu wielu ludzi, z dumą przedstawiamy nową stronę internetową ACSI Europe.Na tej stronie znajdziesz wysokiej jakości materiały edukacyjne, informacyje o regionalnych konferencji i rejestracja, usługi członkostwa i wiele więcej!

Nowa strona będzie nie tylko lepiej niż stare, ale liczba nowych usług będzie teraz możliwe. Na przykład, nowy zautomatyzowany system rejestracji on-line, rejestracja zdarzeń i edycja informacji o koncie użytkownika. System ten będzie również wkrótce połączone on-line odnowienia ACSI Członkostwa i formularzy rejestracyjnych.

Dzięki temu systemowi, wprowadzenie bezpłatnego konta użytkownika umożliwi użytkownikowi dostęp do wielu cennych artykułów i biuletyny z ochroną hasłem. Dla członków ACSI i ACSI szkołach cenniejsze profesjonalny materiał można uzyskać z konta płatnego członkostwa.

Obecnie w budowie jest sklep internetowy, który umożliwia zakup usług i zasobów drukowanych. Poinformujemy Cię, gdy stanie się dostępny.

Jeśli chcesz otrzymywać od nas wiadomości okresowe, zarejestruj się na naszej stronie internetowej, tworząc darmowe konto.

Czekamy na Państwa pytania i sugestie. E-mail na acsieurope@acsi.org.