Členství školy

arrows 147752 640
 
Nové členy, prosíme použít náš pro nové škole on-line členský formulář. 

 

Jako členská škola ACSI budete mít přístup ke všem našim členským službám, včetně návštěv školy, školicích akcí pro učitele, publikací a studentských líderských konferencí. Naše členské školy také obdrží registrační slevu u našeho administrátora a na učitelské konference. Tyto školy jsou uvedeny v našem seznamu a mají možnost navázat kontakty s slašími členskými školami prostřednictvím našeho systému, který poskytuje modlitbu, profesionální podporu a povzbuzení.

Platforma zkvalitňování křesťanské školy (CSIP) je nyní k dispozici všem školám ACSI s členstvím v jakémkoli regionu. CSIP vytvořena ACSI je komunita, kde se členské školy ACSI mohou věnovat hodnocení a posuzování svých metod a cílů, definovat strategické cíle a přispět ke strategickému vývoji v partnerství s jinými školami a během toho uvádět křesťanskou vizi vzdělání do praxe. Toto je nejnovější snaha sloužit specifickým potřebám vaší školy a základní součást našich pokračujících služeb všem našim školám v evropském regionu.

Ceny členství ACSI

Velikost školy

Dotované sazby pro národní školy ve střední a východní Evropě

Do 50 žáků

40€

Do 100 žáků

60€

Do 200 žáků

90€

Do 300 žáků

110€

Do 500 žáků

125€

Do 1000 žáků

140€

Do 2000 žáků

200€

  • Počínaje lednem 2022 budou všechna členství platná po dobu 12 měsíců od konce měsíce, ve kterém byla provedena platba. To znamená, že data obnovení členství nebudou načasována podle školního kalendáře.
  • Veškeré individuální členství ve škole zahrnuje přístup k platformě CSIP a možnost vypsat až 2 služby za rok. Školy s členstvím ACSI v jiném regionu, kontaktujte prosím naši kancelář pro možnosti přístupu CSIP.
  • ** Kontaktujte nás prosím ohledně jakýchkoli otázek týkajících se sazeb nebo služeb pro daný region. **

 

ACSI Membership

Věnujte prosím zvláštní pozornost následujícím krokům:

  1. Vyplňte prosím VŠECHNA pole našeho nového členského on-line formuláře  on-line členský formulář.
  2. Zadejte prosím název vaší školy v jazyce své země a v anglickém ekvivalentu pro náš adresář.
  3. Poplatek za tento školní rok závisí na počtu studentů zapsaných na vaší škole. Můžete také zaplatit za členství na více let. Pokud máte s platbou nějaké problémy, můžeme s Vámi vypracovat platební plán nebo stipendium, jakmile bude k dispozici.
  4. Vyplněnou žádost o členství si můžete vytisknout pro svou potřebu; po zaplacení obdržíte členský certifikát.
  5. Po vyplnění členského formuláře pro školy si budete muset nastavit osobní účet na naší webové stránce s použitím e-mailové adresy a nového školního kódu; pak budete moci upravovat a obnovovat informace o své škole.

 

Těšíme se na začátek Vašeho partnerství s ACSI při rozšiřování Kristova království prostřednictvím křesťanského vzdělávání. Všimněte si, že tím, že se stanete členskou školou ACSI v EU, souhlasíte se zveřejněním kontaktních informací své školy na našich webových stránkách.

Přístup organizací k platformě křesťanské školy (CSIP)

Další informace a ceny najdete na stránce Asociace a organizace.

Platba přímým bankovním převodem může být provedena následovně:

Account owner: ACSI KERESZTÉNY ALAPÍTVÁNY
Account Owner Address: 1182 Budapest, Óhuta utca 46.
Bank: OTP Bank
Bank Address: 1051 Budapest, Nádor utca 16.
Swift Code: OTPVHUHB
Account#: 11718000 20458027 00000000
IBAN: HU18117180002045802700000000

Těšíme se, že vám budeme sloužit, jakmile začnete s partnery ACSI. Společně budeme pracovat na rozšíření Kristovského Království prostřednictvím příčiny křesťanské výchovy.