Jako stowarzyszenie zaangażowane w umacnianie waszej chrześcijańskiej szkoły, pragniemy pomóc wam odpowiedzieć na wasze największe pytania:

  1. W jaki sposób możemy wdrożyć filozofię i model chrześcijańskiej edukacji, która przygotowuje uczniów do nauki i inspiruje ich, by stali się oddanymi wyznawcami Jezusa Chrystusa?
  2. W jaki sposób możemy osiągnąć i przekroczyć standardy edukacyjne, wymagania dotyczące programu nauczania i prawne obawy naszej społeczności, jednocześnie będąc całkowicie chrześcijańskim w naszym podejściu do edukacji?
  3. Jak możemy współpracować z innymi chrześcijańskimi szkołami i organizacjami w naszym regionie w celu wzajemnego wsparcia i osiągnięć uczniów?
  4. Jak możemy skutecznie modlić się i cieszyć prawdziwą społecznością z ogólnoświatową wspólnotą chrześcijańskich szkół dla chwały Bożej i wypełniania naszej roli w Jego wielkim Celu?
     

Aby odpowiedzieć na te pytania, zapewniamy usługi dla członków, publikacje i wydarzenia dla wszystkich naszych szkół członkowskich. Jeśli masz konkretną potrzebę, skontaktuj się z nami, a my dołożymy wszelkich starań, aby służyć Ci i Twojej szkole.

 

Członkostwo Szkoła

Zapraszamy do przyłączenia się ACSI jako szkoła członkowskim. To pozwala na dostęp do wszystkich naszych usług członkowskich, w tym wizyt w szkołach, szkoleń nauczycieli, publikacje i Konferencji PrzywództwaStudenta. Nasze szkoły zarejestrował także otrzymać zniżkę rejestracyjnego w naszych regionalnych dyrektorów i nauczycieli konferencje. Szkoły te znajdują się w naszym katalogu, a także możliwość do sieci z innymi szkołami członkowskich za pośrednictwem naszego systemu, zapewniając modlitwę, profesjonalne wsparcie i zachęty. Dowiedz się więcej tutaj.

Indywidualne Członkostwo

  1. Konta użytkowników dla szkół członkowskich: Zapewni to komunikację na temat wydarzeń i usług ACSI Europe, w tym możliwości nauki online i współpracy. Masz również dostęp do zniżek członkowskich na konferencje i szkolenia. NALEŻY KORZYSTAĆ Z KODU SZKOLNEGO, kiedy utworzysz konto, aby twoje osobiste konto było połączone ze statusem członka twojej szkoły.
  2. Konta dla użytkowników niepowiązanych ze szkołami członkowskimi: Jesteś zaproszony do utworzenia bezpłatnego konta osobistego na tej stronie. Zapewni to komunikację na temat wydarzeń i usług ACSI Europe, w tym możliwości nauki i współpracy online.