Szkolne wydarzenia przywódcze w 2020 roku

ACSI Europe ocenia potrzeby szkół członkowskich, aby zapewnić najskuteczniejsze usługi i wydarzenia na nadchodzący rok.

Przeczytaj więcej informacji tutaj. (po angielsku)

 

consultation

Czy w Twojej okolicy są wydarzenia, które mogłyby skorzystać z partnerstwa lub udziału ACSI? Czy masz w szkole specjalne potrzeby, które możemy ci pomóc? Czy możesz współpracować z innymi szkołami w Twojej okolicy, aby zaplanować dzień rozwoju zawodowego? Prosimy o poświęcenie zaledwie 2 minut, aby odpowiedzieć na te pytania, a my skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania szczegółowych informacji.

 

ACSI Europe współpracuje z organizacjami partnerskimi w celu opracowania skoordynowanych programów, które zostaną wymienione tutaj, gdy staną się dostępne.

  • ECCEN 2020 - 4-6 marca 2020 r., Apeldoorn, Holandia

 

 

 

 


 

 

Wydarzenia

Nasza 23. doroczna konferencja liderów wśród studentów (SLC) jest dostępna w tym roku w dwóch 2 możliwych trybach: 22-25 września osobiście lub online. Dołącz do nas w Vajta na Węgrzech ze swoim... jeszcze...

 

 
 

Nedávno pridané články

Platforma Doskonalenia Szkół Chrześcijańskich

Platforma Doskonalenia Szkół Chrześcijańskich ACSI (CSIP) tworzy społeczność szkół członkowskich ACSI, dzięki której szkoły te mogą poddawać się samoocenie, definiować cele strategiczne oraz przyczyniać się do strategicznego rozwoju partnerstwa między szkołami.

Sprawozdanie z SLC 2020

Dziękujemy za współpracę w ministerstwie ACSI Europe! Chcielibyśmy przekazać Ci aktualne informacje na temat najważniejszych wydarzeń z naszej ostatniej Konferencji Liderów Studenckich.

Szkolne wydarzenia przywódcze w 2020 roku

Środa 1 Styczeń 2020